Doprava materiálu

Zajistíme Vám dopravu u nás nakoupeného stavebního materiálu na místo stavby.

Naše prodejna v Praze 4, Chodovské 4 má vzhledem k zásobování strategickou polohu - bezprostředně u hlavních komunikací jako je Jižní Spojka, dálnice Praha - Brno, v prodloužení dálnice Praha - Plzeň, Praha - Poděbrady, Praha - Mladá Boleslav, Praha - Teplice a ostatní, a také v blízkosti centra Prahy. To nám umožňuje velmi operativní zásobování stavebními hmotami nejen pro Prahu a blízké okolí, ale i na vzdálenější stavby. 
Pokud si zákazníci nemohou přijet pro zboží sami, rádi poskytneme dopravní služby a zboží dopravíme kamkoli v České republice. Cena dopravy se určuje dohodou dle vzdálenosti a objemu materiálu. Svým zákazníkům se snažíme max. vycházet vstříc jak finančně, tak časově.

Větší - kamionová - množství materiálu dopravujeme na místo určení zdarma, menší množství pak dle dohody. Pro drobnější zakázky jsou k dispozici naše skříňové automobily s nosností do 4 tun,které však mohou velmi dobře zásobovat i vlastní centrum Prahy, tedy Staré Město i Malou Stranu bez jakýchkoliv potíží.
Mapa webu  |  Administrováno CMS systémem společnosti NETservis s.r.o.